אודות עורך דין רונן אבניאל

מנתוני סקרים עולה, כי ציבור הפונים למוסד לביטוח לאומי, אשר מגישים תביעות באופן עצמאי, לרוב נוחל כישלון ולא מקבל את זכויותיו. חלק מהם מתייאש ומרים ידיים ולא מנסה להגיש ערעור, חלק מטורטר בלך ושוב תוך נקיטת סחבת ובירוקרטיה.

כאשר מבוטח פונה לביטוח לאומי כדי לדרוש את זכויותיו ללא ייצוג של עורך דין, הסיכוי שהוא יקבל אותן נמוך מאוד. המוסד הזה יעשה יותר כדי לא לשלם למבוטחיו מאשר לשלם להם, גם כאשר מגיע להם שחור על גבי לבן.

היום יותר מתמיד - עורך דין לביטוח לאומי

במשך השנים הפך הטיפול בתביעות ביטוח לקשה מאשר בעבר, עקב ריבוי התקנות והחוקים המסורבלים המשתנים מעת לעת.. אין ספק כי אדם מן הישוב, לא יוכל להבין אותם, לגבש אסטרטגיה נכונה ולנצח את המערכת? זה נכון לגבי ביטוח לאומי וזה נכון גם לגבי חברות ביטוח. אם אתם עומדים לתבוע את אחד מהגופים הללו, אנו ממליצים לכם לפנות למשרד של עורך דין רונן אבניאל

מוזמנים לוועדה רפואית? אתם חייבים עורך דין

אם אתם מוזמנים לוועדה רפואית של ביטוח לאומי בגין תביעת נכות, הכרה בפגיעה ועוד, אנו ממליצים לכם להיעזר בצוות המשפטנים המקצועי של משרדנו. אנו מטפלים בתביעות להכרה באובדן כושר עבודה, תביעות נכות, קבלת גמלה, תביעות סיעוד, פטור מתשלומי מס הכנסה, קבלת תו חנייה ועוד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל שאלה או בקשה.